2023 m. gruodžio 3 d.

V. Putvinskio g. 48
44211 Kaunas
lzs.kaunas@gmail.com
+370 698 17188


 

 VLADIMIRAS 

 BERESNIOVAS:

,,GYVENIMAS VLABERIO ŽVILGSNIU "

             

 

 

 

 

 

 

 

 

Būsiu teisingas ir doras
Keisčiau lytį į Vytį,
Tėvynę į kavinę,
Bet... kad toks geras oras –
Būsiu teisingas ir doras...

***

Pasirinkimas
Kam – kairieji,
Kam – dešinieji,
Kam – centristai,
O kam – aferistai.

***

Buvo rimta priežastis
Kai mūsų krepšininkai pralaimėdavo,
gerdavom iš nevilties.
Kai laimėdavo – iš džiaugsmo...

***

Čia Lietuva...
„Čia Lietuva,
Čia lietūs lyja“.
Čia painiava, Čia velniava, Čia juokas
Ašaras praryja...

Gyvenimas – „kakus“...
Katinas pieną laka,
Širdis smarkiai plaka.
Nuo kaukolinės apakus,
Gyvenimas tapo... „kakus“.

***
Katinas – „Miau“,
Šuo – „Au, au“.
Jis – „Aū- ū !
Ji – “ I love You!“

LDS ir LŽS nario Vladimiro Beresniovo piešiniai  ir vlaberizmai specialiai www.kaunozurnalistai.lt svetainei

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LŽS skyriaus ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas: daug šokiruojančių faktų, jaudulio, ašarų ir... laiminga pabaiga!

Virginija GRIGALIŪNIENĖ, LŽS Kauno apskrities sk. valdybos narė

Rinkimai._2020__didele_1.jpg


2020-ųjų Sausio 11-ąją Kauno žurnalistų namuose, kur vyko LŽS Kauno apskrities skyriaus ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas, buvo kaip niekad karšta tiek tiesiogine, tiek netiesiogine prasme, tvyrojo įtampa, liejosi emocijos! Niekas net nepagalvojo, kad begalę pareigų turintis, tačiau visas jas nepriekaištingai vykdantis, visur suspėjantis darbštuolis, išskirtinę istoriją menančius Kauno žurnalistų namus, galima sakyti, vienas sukūręs ir išpuoselėjęs ilgametis ir vienintelis Kauno apskrities skyriaus pirmininkas Vidas Mačiulis priblokš šokiruojančiu pareiškimu, kad jis jau nebenori būti renkamas į skyriaus valdybą ir visus skyriaus pirmininko įgaliojimus bei įpareigojimus pasiruošęs perduoti kitam, nauja išrinktam LŽS Kauno apskrities skyriaus vadovui. 


Rinkimai._2020_As_II.jpg
Pirmininkas prisipažino pavargęs nuo užkulisinių itin nemalonių kalbų ir nebenori daugiau dalyvauti ,,žaidimuose".  

Tiesa, jis sakė esąs ir iki mirties liksiąs viešosios įstaigos „Ketvirtoji valdžia“ vadovu, nes turi balsų persvarą ir niekas negalės kėsintis į žurnalistų namų pastatą Kaune, Putvinskio gatvėje. 

Kol jis bus gyvas, niekada nesutiksiantis, kad šis visai žurnalistų bendruomenei itin brangus (ne, ne fizine, o pirmiausia dvasine prasme!) turtas būtų „išparceliuotas“…
Po V. Mačiulio verdikto – emocijų protrūkis.

„O dabar pasakysiu tai, ką turėjau pasakyti ir padaryti seniai: pirmininku daugiau nebūsiu, manęs galite nesiūlyti, negirti, neagituoti ir nerinkti. Atsisakau. Ačiū“, - baigęs pranešimą, kuriame išsamiai pateikė skyriaus veiklą praėjusioje kadencijoje (2016-2020 m.), neslėpdamas ir nesigėdydamas nuriedėjusios ašaros, rėžė Vidas Mačiulis. 

Po tokio trisdešimt metų dirbusio pirmininko verdikto užvirė tikros aistros! Susirinkime dalyvaujantys Kauno apskrities skyriaus nariai vienas po kito ėmė reikšti pagarbą ir pasitikėjimą pirmininku ir tvirtino neįsivaizduojantys, kas, je ne jis, galėtų vadovauti Kauno apskrities skyriui. Nuotraukoje: LŽS narys Vaidas Pilkauskas 


Rinkimai.2020_Vaidas_II.jpgEsą vienintelis pateisinimas tokiam žingsniui galėtų būti sveikata, nuovargis, gal dar tiksliau – perdegimas, nes jis iki šiol turi begalę darbų, tačiau skaitydamas pranešimą V. Mačiulis ne kartą pabrėžė, kad anaiptol nesijaučia pavargęs – problema esą ta, kad jį įžeidė, įskaudino, šokiravo kiti dalykai, būtent tai ir pastūmėjo atsisakyti pirmininko pareigų. 

Savo pranešime jis tuos šokiruojančius faktus, nevyniodamas žodžių į vatą, ir pateikė: piktinosi LŽS vadovybės pozicija tam tikrais personalijų pasirinkimo klausimais; paramos ir palaikymo Kauno apskrities skyriui ir jo veiklai stoka; stebėjosi pasiekusiomis žiniomis, kad yra rengiamasi „užimti“ LŽS Kauno skyriaus vadovo postą ir esą jau net taip buvo prisistatinėjama... 

Rinkimai_2020_Satdykov_II.jpgNuotraukoje: LŽS narys Galim Satdykov

Vidas pabrėžė visa gyvenimą dirbęs sąžiningai ir labai atsakingai, niekada iš užimamų pareigų nesiekęs ir neturėjęs jokios naudos, niekas niekada nemokėjo atlygio už darbą, priešingai, net savo pinigų ne kartą paaukojęs skyriaus reikmėms. 

 Dar nuo 2001 metų iš LŽS vadovo jo ir valdybos adresu, kad kauniečiai V.Putvinskio g. 48 pasisavino Vilniui priklausantį namą, pasipylę šmeižto, skaudžių įžeidimų, niekuo nepagrįstų įtarinėjimų ir net kaltinimų lavina… Pastaraisiais metais skyriaus pirmininkas vėl pajuto sostinės norą, žinoma, kai Kauno žurnalistų namai puikiai įrengti, dalis išnuomota, ir traukia žmones, per ,,statytinius” padėti jam sunkiame darbe o iš kažkur jo adresu esą pasipylę šmeižto, skaudžių įžeidimų, niekuo nepagrįstų įtarinėjimų ar net kaltinimų lavina…
Rinkimai_2020_Teisersk._II.jpgĮsiaudrinusį Vidą Mačiulį pirmoji stojo raminti autoritetinga LŽS Kauno apskrities skyriaus narė, garsi poetė, politikė ir visuomenininkė Dalia Teišerskytė (nuotraukoje).

„Man nėra labai netikėta, ką dabar pasakė Vidas, nes kiek vienas žmogus gali nešti… Bet aš neįsivaizduoju kito žmogaus šioje vietoje! Taip, mes kalti, kad nemokėjome gerbti jo sąžiningumo, neįvertinome jo begalinio darbštumo ir nuoširdumo, - apgalvodama kiekvieną žodį, dėstė Dalia. – Vidai, jei tu išeini iš pirmininkų, aš išeinu iš Kauno apskrities skyriaus! 

Galų gale, Vidai, suprask ir mus – tai jau būtų tavo egoizmas! Vidai, tavimi visi pasitiki, tu užsitarnavęs tokią visų pagarbą, todėl mėtytis tokiais pareiškimais nevalia! Supratai?“ 

Rinkimai_2020._Vitkus_a_II.jpgDalios žodžius paantrino ir LŽS Kauno apskrities skyriaus narys, profesorius Aleksandras Vitkus (nuotraukoje), pasidžiaugęs nenuilstančiojo Vido gebėjimais apleistą lūšnelę, kurioje senais laikais buvo įsikūrusi caro žandarmerija, paversti moderniu statiniu ir jo erdvėse organizuoti įvairius renginius ne tik apskrities, bet ir visos Lietuvos žurnalistams!

„Pasiektas toks aukštas lygis, Vidai, visi džiaugiamės ir didžiuojamės tavo energija ir gebėjimais – negali tu pasitraukti! Kviečiu visus balsuoti tik už Vidą Mačiulį“, - savo kalbą baigė profesorius. 

Tokiam siūlymui visi susirinkusieji pritarė plojimais, o jaunieji LŽS Kauno skyriaus nariai puolėsi gelbėti padėtį pasiūlydami Vidui, kaip būsimam naujos kadencijos pirmininkui, visokeriopą pagalbą ir paramą.
Rinkimai 2020 Biliunas II_1.jpgNauja valdyba

LŽS Kauno skyriaus valdybos narys fotomenininkas Teodoras Biliūnas (nuotraukoje) kreipėsi į susirinkusiuosius su pasiūlymu atnaujinti LŽS Kauno apskrities skyriaus valdybą, į jos sudėtį įtraukiant jaunų aktyvių kolegų: žurnalistus Ievą Dyraitę, Eriką Ovčarenko, Vaidą Girčę.

 Kiekvienas iš jų prisistatė, trumpai informuodami, kokia veikla, dirbdami valdyboje, galėtų užsiimti, kaip padėtų pirmininkui, ką organizuotų, kad skyriaus veikla ir toliau pasižymėtų aktyvumu. Tiesa, jaunieji žurnalistai iškart išdėstė savo pageidavimus: jie sutiktų būti pasiūlyti į skyriaus valdybą tik su sąlyga, jei pirmininku ir toliau bus Vidas Mačiulis. Jei Vidas kategoriškai atsisakys šių pareigų, jie taip pat atsisakys būti valdybos nariais (jei būtų išrinkti). Rinkimai_2024_II_Dyr..jpgNors tokie žodžiai nuskambėjo galbūt kiek keistai, vis dėlto reikia pripažinti, kad jais buvo pasakyta labai daug, o svarbiausia – kokią pavydėtiną pasitikėjimo ir pagarbos kraitę per ilgus atsidavusios veiklos dešimtmečius yra sukaupęs Vidas Mačiulis!

Nuotraukoje: Valdybos narė Ieva Dyraitė (LNK)

Dar buvo pasiūlyta į naująją valdybą įtraukti LŽS narę, poetę Dalią Teišerskytę, kuri, kaip ir Vidas Mačiulis, nestokoja aktyvumo, todėl galėtų svariai prisidėti prie skyriaus veiklos aktyvinimo.

Naujai kadencijai į skyriaus valdybą taip pat buvo pasiūlyti joje jau dirbę LŽS Kauno skyriaus nariai – išskirtinio profesionalumo žurnalistė Birutė Mačienė, fotomenininkas Teodoras Biliūnas, dailininkas Vladimiras Beresniovas ir šių eilučių autorė (Virginija Grigaliūnienė). Be abejo, pirmuoju numeriu į valdybos narių pretendentų sąrašus buvo įtrauktas Vidas Mačiulis.

Rinkimai.2020_Ovcar._II.jpgUž kiekvieną valdybos narį buvo balsuojama atskirai, atviru balsavimu. Visi jie surinko po didžiąją balsų daugumą, taigi dalyvavusių LŽS Kauno skyriaus narių balsais visi paminėti asmenys buvo patvirtinti naujosios valdybos nariais. 

Nuotraukoje: (kairėje) Valdybos narys Erikas Ovčarenko (15min.lt)

Na, o išrinkus naująją valdybą, iš jos narių buvo renkamas pirmininkas. Po intensyvių diskusijų ir įkalbinėjimų Vidas Mačiulis galiausiai sutiko pretenduoti į pirmininko pareigas, o šis jo sutikimas visų susirinkimo dalyvių buvo priimtas ir patvirtintas vienbalsiai! Taigi Vidas Mačiulis vadovaus Kauno apskrities skyriui dar vieną kadenciją (2020 – 2024 m.).

Susirinkimo dalyviams beliko tik lengviau atsidusti, pamiršti visas ką tik liepsnojusias aistras - pasveikinti pirmininką Vidą Mačiulį bei naująją valdybą ir visiems palinkėti aktyvaus, produktyvaus darbo. Rinkimai.2020_Girce_II.jpg
Nuotraukoje: Valdybos narė Vaida Girčė (TV3)

Visų šio vakaro pemainingų nuotaikų šėlsmą vainikavo vaišės prie vyno taurės ir pianisto Rolando Dziadulionio atliekami kūriniai...

Apdovanojimai

LŽS Kauno apskrities skyriaus pirmininkas Vidas Mačiulis, kaip visada, ir šiame susirinkime tęsė gražią tradiciją pačioje susirinkimo pradžioje pagerbti išėjusius kolegas Tylos minute, o geriausiuosius, atyviausiuosius ar kitaip pasižymėjusius LŽS Kauno skyriaus narius pagerbti išskirtinėmis dovanomis.
Rinkimai.2020_as_ir_Radz._II.jpgŠiemet Kauno apskrities skyriaus ,,Garbės ordinais" buvo apdovanoti tikrieji nariai poetė Dalia Teišerskytė, žurnalistas ir rašytojas Povilas Antanas Kaunas bei žurnalistas Arūnas Dambrauskas.

Nuotraukoje: Du pirmininkai V.Mačiulis ir D.Radzevičius


LŽS Kauno apskrities skyriaus pirmininko Vido Mačiulio pranešimas, perskaitytas LŽS Kauno apskrities skyriaus ataskaitiniame - rinkiminiame susirinkime, bus patalpintas  mūsų svetainėa  ,,Komentaruose". 


Fotografų, LŽS narių Vlado DEKŠNIO ir Alberto ŠVENČIONIO nuotraukos

Viršutinėje: LŽS Kauno apskrities skyriaus valdyba
Apatinėje: Ataskaitinio ir rinkiminio susirinkimo dalyviai


Rinkimai._2020_2_didele.jpg

 

AUDRONE NUGARAITĖ

Gerumas kaip išteklius keisti mūsų gyvenimą. Gerumas kaip kiekvienos dienos norma ir siekiamybė. Visa tai pasiekti gali padėti gerumo komunikacija.

Būkime raštingi ir dalinkitės savo gerumo kompetencija su kitais.

GERUMO KOMUNIKACIJA

Gruodžio 3 diena, sekmadienis

Advento pradžia. Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

Susikaupimo laikas džiaugsmingai laukti ir ramiai bendrauti. Save įvertinti ir apsivalyti. Tobulėjimo šviesa atnaujina mūsų dvasinį pasaulį, kuriame gerai jaučiamės ir ten šviečia mūsų norima saulė.Tai svarbu, kai kasmet einame brandos keliu ir žodis negalia gali tapti varžančia galia. Fizinė, protinė, įgimta, įgyta, pastovi, laikina ji mažina, neleidžia, atima iš mūsų galimybes būti savimi. Todėl turime nuolat daryti tai, kas padeda ne tik jos išvengti, bet ir susitikus būti tam pasirengus. Būkime.

Gruodžio 1 diena, penktadienis

Dar vienas metų laikas įžengė į sceną. Jis svarbus, nes pasitikę šventes, baigsime senus metus. Atėjo žiema - permaininga ir šalta - šilta. Su ledu, speigu, lijundra. Su atodrėkiu ir sniego pūga. Todėl svarbiausia turėkime šilumą savyje, kad būtų saugu dvasioje ir gera žiemos kelionėje. Einame drauge.

Lapkričio 30 diena, ketvirtadienis

Ruduo vėl palieka mus vienus su viltimi po metų susitikti. Dabar toliau mokysimės bendrauti žiemos ritmu, valdyti emocijas tokiu rezultatu, kad aplankytų jausmai, leidžiantys pasijusti patenkintu ir džiaugsmingu.

***

Lapkričio 29 diena. trečiadienis

Nauja diena. Ko gero baltu sniegu papuošta. Ir vėl svarbu mūsų vidinė nuostata. Ką jaučiame viduje ir ką komunikuosime išorėje? Turime save nuteikti ir įvertinti, kuo džiugina ši diena, o praradimai -tik išmokta pamoka.

***

Lapkričio 28 diena, antradienis

Mūsų kasdienybė nerimo ir nežinios sklidina. Paros erdvė vis naujomis tamsos valandomis pildoma. Todėl svarbu rutinoje turėti simbolius, kaip savo vidinius šviesulius. Pražydo mano gėlė ir suteikė stiprybės paversti nerimo ir nežinios tamsą dvasine gerove.

Lapkričio 27 diena, pirmadienis

Paskutinė rudens savaitė, atėjo su žinia, kad savo šalta temperatūra ji nori būti žinoma. Kai norima išsiskirti, reikia turėti aiškių lūkesčių ir atsarginių išeičių. Tada netikėtas šaltis ar šiluma, bus tik galimybė vėl patobulinti save.

***

Lapkričio 25 diena, penktadienis

Šv. Kotrynos, Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris, Pasipriešinimo pirkiniams diena

Puokštė progų pagalvoti apie mūsų kelionę gyvenimo keliu. Ne tik Šv. Teresė mokslą globoja. Ačiū jai. Bet ir smurtas vis dažniau mūsų gyvenseną žaloja. Visa tai susiję ir su pasipriešinimu pirkti. Kai pirkimas nustelbia reikmę įsigyti tik būtinų daiktų, o tampame vartojimo aukų būriu. Būkime išmanūs ir savyje galingi, galėdami pasidžiaugti, kad esame laimingi.

Lapkričio 23 diena, ketvirtadienis

Rudens diena, pabalinta sniegu ir vėjo genama pūga. Ryto oras keičia mūsų nuotaiką. Kur svyra pasitenkinimo rodyklė: gerai, kad atėjo žiema ar vėl šalta, slidu ir nesaugu? Svarbu pasakyti sau: naujos galimybės-aš einu toliau.

***

Lapkričio 21 diena, antradienis

Bėga laikas į gyvenimo lankas, apeidamas sėkmių kalnus ir nevilties duobes. Svarbu, kad jis pildytų mūsų svajones, kauptų energiją ir duotų tai, kai gali sau pasakyti: aš gyvenu laimingai ir gerai, ir negaliu daryti kitaip.

***

Lapkričio 20 diena, pirmadienis

Savaitės išmintis. „Įvykiai neturi kitokios prasmės negu ta, kurią jiems suteikiame. Aš sustojau ir paklausiau savęs, kuri iš daugelio galimybių man tinkamiausia, naudingiausia? Kai šitaip pakeičiame mąstyseną pradeda vykti nuostabūs dalykai: ieškome teigiamų įvykių ypatybių, pastebime vieni kitų energingumą, matome aplink vykstančius stebuklus. Tai sudaro mūsų gyvenimą, ateitį, pasirinkimą ir daro poveikį, keičia gyvenimą.“ D. Taylor

***

Lapkričio 19 diena, sekmadienis

Sekmadienis. Kaip jį įvertinsime, didžia dalimi nuo to priklausys jo nauda. Paskutinė savaitgalio diena, liūdna, rytoj vėl veikla. Dar sekmadienis - šaunu, toliau ilsimės, darome su meile kas patinka, rytojų pildome gerumu

***

Lapkričio 18 diena, šeštadienis

Sėkmės veiksniai. Kas tai? Žinios, vertybės, asmeninės savybės, įgūdžiai, padedantys atlikti darbą, pasiekti norimą rezultatą ir gerą saviraišką. Be technologinių gebėjimų labai svarbus veiksnys yra mūsų bendravimo pavyzdys. Kompetencija ir elgesys- tai raktas atidaryti sėkmės duris.

Lapkričio 17 diena, penktadienis

Tarptautinė studentų diena
Studentija, tai ne tik puikus pasirinkimas būti išsimokslinusiu profesionalu. Tai viso gyvenimo kodas nuolat augti ir džiaugtis savo tobulėjimo procesu. Būkime.

***

Lapkričio 16 diena, ketvirtadienis

Tarptautinė tolerancijos diena

Daug žodžių su ta pačia pabaiga: arogancija, elegancija, tolerancija. Visi jie turi savo sritis ir poveikius tam, kas susiję su mumis. Todėl būkime išmanūs, kad jau žodžio pradžia vestų į norimą pabaigą. Toleruokime.

***

Lapkričio 15 diena, trečiadienis

Kėlimosi ryte procedūra, pakeitus laiką, vis dar yra aktualija. Vieniems žiemos laikas yra atgaiva, nes viskas vėl stojo į savo vietas. Kiti kas rytą nelaimingi, nes jiems vasaros laikas buvo sėkmingas. Būkime laike laimingi.

***

Lapkričio 14 d., antradienis

Savaitės išmintis. "Švietimas veikia kaip vienijanti visuomenę jėga perduodant vertybes, jungiančias skirtingas visuomenės dalis." J. Grigas

***

Lapkričio 13 d., pirmadienis

Pasaulinė Gerumo diena

Metai sezonų ciklą apsuko ir vėl atėjo ši diena. Ji mūsų paklausia, kiek gerumo puoselėjame savyje ir kaip tuo turtu dalinamės išorėje? Gerumas ir mes. Pasižiūrėkime, kaip mūsų asmeninėje erdvėje pasiskirsto gerumo linksniai: Kas? Gerumas; Ko?Gerumo; Kam? Gerumui; Ką? Gerumą; Kuo? Gerumu; Kur? Gerume; Ir šauksmininkas mums sako: Gerume, būkime visada drauge ir bėdoje, ir džiaugsme. Tu esi mūsų gyvenimo prasmės ir laimės raiška. Sveikinimai visiems Gerumo komunikacijos nariams. Einame toliau gerumo keliais ir dalinamės Gerumo vaisiais. Švęskime.

***

Lapkričio 11 d., šeštadienis

Mūsų nuotaika. Nuo ji priklauso? Kodėl vieną rytą ji puiki, o kitą- subjurusi? Gera-bloga, pakili-prislėgta. Ir aplinka lemia mūsų šitą emocinę būseną. Tegul šiandiena būna paženklinta nuotaika puikia ir norima laikysena

***

Lapkičio 8 d., trečiadienis

Europos sveikos mitybos diena

Valgome, nes norime būti sotūs. Gaminame, nes turime progą pasidžiaugti skaniu maistu. Viskas būtų puiku, jeigu visa šita maisto veikla būtų ne tik pavadinta sveika mityba, bet ir užtikrintų mūsų geros savijautos ir dvasinio meniu darybą. Skanaus.

***

Lapkričio 7 d., antradienis

Eilinė metų diena. Jokių oficialių progų minėti nėra. Todėl padarykime ją švente, kad vaivorykštė spindėtų mūsų viduje, nes kas gera ir gražu pirmiausia jaučiame širdyje. Įsimintina diena, kuriai pavydės vakardiena. Va taip.

***

Lapkričio 6 d., pirmadienis

Savaitės išmintis

"Lapkritis verčia jaustis, kad gyvenimas bėga greičiau. Valandas stengiuosi užpildyti prasmingiau, kad jas pristabdyčiau." H. Rolins

***

Lapkričio 4 d., šeštadienis

Puikiai žinome, kas mums nepatinka/patinka. Kas gražu/negražu. Ar turime atsakymą į klausimą ne tik šio žodžio prasme, bet ir savo būsena, kas mums yra GERA kūne ir dvasioje? Kaip visa tai daliname savo viduje ir išorėje? Kad savo likimą sietume su sėkmės taku ir laimės žvaigždės siekiu. Gera, gerai, gerumas.

 

Lapkričio 3 d., penktadienis

Šventės praėjo. Paminėjome, prisiminėme, susitikome. Ką jos paliko, kas vertinga ir stabilu? Kam dar reikia aktyvaus bendravimo ir daugiau realių veiksmų? Švenčių dvasia - tai kasdienybės energijos šviesa.

***

Lapkričio 2 d., ketvirtadienis

Emocinė stiprybė - tai ne piktintis sunkiais jausmais ir jais atsikratyti. Tai geba įveikti juos sveika reakcija ir sau aiškiai pasakyti: nebėgu nuo sunkių jausmų, juos žinau, dėmesį valdau ir savo atsparumą šitaip ugdau.

***

Lapkričio 1 d., trečiadienis

Lapkritis atėjo su Visų Šventųjų diena. Vėlinių dvasios šviesa. Proga ne tik pagerbti, prisiminti išėjusius, bet ir aktyviau su jais mintyse pabendrauti. Tai mūsų vidinio pasaulio vertybių sistema- įvertinti save ir pasakyti nesantiems šalia, kad gyvenimas teka norima vaga. Esame kartu ir atskirai - mes čia, o jūs tenai. Būkime.

***

Spalio 30 d. antradienis

Paskutinė spalio mėnesio diena. Sutinkame ją su nuotaika gera. Ji patvirtina mūsų išmoktas pamokas, suteikia norimą jauseną. Laukia mūsų rudens tęsinys. Žiemai pasirengti taip, kad kojos ant ledo tvirtai laikys ir neslys.

***

Spalio 30-oji, pirmadienis

Savaitės išmintis

"Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas." J. V. Gėtė

***

Spalio 29-oji, sekmadienis

Ir vėl pasikeitė laikas. Tai kaip naujas veiklos saikas. Nors turi patirties ir žinai, reikia mokyti save gyventi naujai. Dieną neišsimiegojus baigti žvaliai. Tai detalės, jų nesunku išvengti ir gyvenimo sėkmės keliu žengti.

***

Spalio 28-oji, šeštadienis

Mūsų nusiteikimą ir keli žodžiai gali parodyti. 300 dienų praėjo, metai į pabaigą pajudėjo. 300 dienų į laiko bedugnę nugarmėjo. 300 dienų į patirties ir sėkmės bokštą ant sparnų nuskrido ir suteikė mums galimybę tobulėti.

***

Spalio 26-oji, ketvirtadienis

Mūsų asmens skirtumai-tai daigai ir želdiniai, kurios turime pirmiausia atpažinti ir žinoti. Skirtumas kaip galimybė išreikšti save, parodyti savo kūrybines puses. Išnaudoti savo originalumą ir nekonkuruoti, o mielai bendrauti

***

Spalio 25-oji, trečiadienis

Kai protas ir kūnas įsitempę, išeitis slypi mūsų viduje. Pabūti gamtoje, pasirūpinti minčių, jausmų ir kūno derme. Tikėjimas savimi, noras duoti kitiems, yra vidinės energijos harmonija, potencialas džiaugtis kasdiena.

***

Spalio 23-oji, pirmadienis

Savaitės išmintis

"Norint būti lydimam sėkmės, privalu kliautis tik savimi. Viskas, ko reikia siekiant tikslo, slypi jumyse, tereikia naudotis." D. Taylor

Spalio 22-oji, sekmadienis

Apsikabinimo galia, susijusi ne tik su gera nuotaika. Jis padrąsina ir padeda įveikti baimę. Gesina streso ir pykčio laužą, padeda pajusti meilę. Apsikabinimas viena iš ryšio priemonių, suprantama geriau nei daug gražių žodžių. Net ir pačiam save reikia apsikabinti, nes per dieną, mokslininkų teigimu, tai reikia 4 kartus patirti. Apkabinimas virtualus - tai irgi pojūtis puikus. Apsikabinkim

 

KLAUSIMĖLIS


Warning: include(/usr/home/fs/www/templates/zurnalistai/modules/apklausa.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/fs/www/templates/zurnalistai/modules/shonas.php on line 15

Warning: include(): Failed opening '/usr/home/fs/www/templates/zurnalistai/modules/apklausa.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/fs/www/templates/zurnalistai/modules/shonas.php on line 15

Radai klaidą?
Rašyk (el.p. lzs.kaunas@gmail.com)